Fotogalerie

Návštěva z Rakouské mateřské školy z obce Reingers

 
Návštěva z Rakouské mateřské školy z obce Reingers - 1
Návštěva z Rakouské mateřské školy z obce Reingers - 2
Návštěva z Rakouské mateřské školy z obce Reingers - 3
Návštěva z Rakouské mateřské školy z obce Reingers - 4
Návštěva z Rakouské mateřské školy z obce Reingers - 5
Návštěva z Rakouské mateřské školy z obce Reingers - 6
Návštěva z Rakouské mateřské školy z obce Reingers - 7
Návštěva z Rakouské mateřské školy z obce Reingers - 8
Návštěva z Rakouské mateřské školy z obce Reingers - 9
Návštěva z Rakouské mateřské školy z obce Reingers - 10

 

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm.  e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.

Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.

V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.

Mateřská škola Horní Pěna

Logo mateřské školy


Horní Pěna 19
378 31 Horní Pěna

IČO: 75000946
RED-IZO: 650049811

Vyhledávání